Váš košík je prázdny.0,- €

Novinky, tipy a zaujímavosti zo sveta prírodnej medicíny, tradičného liečiteľstva a zdravého životného štýlu

24.01.2020
Ako byť zdravý ak všade okolo vyčíňajú vírusy? Zásadnú rolu hrá imunita a prevencia.

Dominantnou témou posledných dní je práve častý výskyt vírusových ochorení a to, či už sa jedná o našu „klasickú“ chrípku ale i závažnejšie vírusy ako napríklad Korona vírus vyskytujúci sa v oblasti Ázie.

02.06.2017
Atopický ekzém a možnosti v bylinnej terapii

Atopický ekzém z pohľadu alternatívnej medicíny, jeho prejavy, príčiny, odporúčania a možnosti v bylinnej terapii.

13.10.2015
Kalísia voňavá ( Callisia fragrans )

Teší nás Váš záujem o liečivé rastliny a kedže po prednáške p. Dedíka na Výstave v Nemšovej bol najväčší záujem o rastlinku Kalísiu voňavú, prinášame Vám o nej zopár informácií a praktických receptov.

18.09.2014
Slez maurský ( Malva mauritiana )

Po dlhšej dobe by sme Vám radi predstavili ďalšiu krásnu bylinku, teda skôr bylinu, keďže vie vyrásť až do výšky 2 metrov a jej fialové kvety majú v priemere asi  5 cm. 

13.05.2014
Lastovičník väčší ( Chelidonium majus )

Keďže nedávno začala sezóna pre nás milovníkov byliniek, radi by sme vám postupne predstavili bylinky, ktoré sú podľa nášho názoru veľmi vzácne, čo sa týka ich liečivých účinkov. Informácie o nich dostanete v čase kedy ich my osobne zbierame a máte tak možnosť v prípade záujmu si ich nazbierať aj vy.

10.12.2013
Pokrm bohov – Ganoderma lucidum, Reishi

Vzácna a uctievaná huba Ganoderma lucidum, Reishi bola po tisícročia zahalená do rúška tajomstva a využívať ju mohli len vladári a najvyššia šľachta. Dnes už sa o jej úžasných vlastnostiach môžeme dozvedieť všetci a využívať ju môže naozaj každý. 

19.11.2013
Zdravie v našej komore

Chcete urobiť niečo pre svoje zdravie, krásu a vitalitu? nemusíte chodiť ďaleko. Hotové „poklady“ môžete nájsť vo svojich komorách, špajziach a skrinkách.

18.10.2013
Priezračná, čistá a zdravá = VODA

čo ste možno vedeli a možno nevedeli o vode a jej účinkoch na zdravie...

Krátke správy

Ako byť zdravý ak všade okolo vyčíňajú vírusy? Zásadnú rolu hrá imunita a prevencia. Osvedčené rady a postupy nájdete na našej web stránke v sekcii "ČLÁNKY".

Novinka v našom e-shope Bylinkové sirupy, Echinaceový s čučoriedkami a vitamínom C, Echinaceový s rakytníkom a Prieduškový sirup s vitamínom C

Naše bylinné kvapky a prípravky zakúpite v obchodoch v Dubnici nad Váhom, Trenčíne, Bratislave, Piešťanoch a Trenčianskych Tepliciach, viac info v sekcii Predajne

Rýchly kontakt

Potrebujete s niečim poradiť, alebo máte nejakú pripomienku?

S radosťou Vám pomôžeme!

info@dedikadcery.sk