Váš košík je prázdny.0,- €

Ako prebieha Irisdiagnostika

Irisdiagnostiku je možné previesť dvomi metódami:

 1 . Irisdiagnostika z fotografie vyhotovenej profesionálnou iridologickou zostavou:

sa vykonáva v našej poradni v Nemšovej. Robíme ju my, dcéry p. Dedíka, Lucia a Daša.
Termín je potrebné si do dopredu dohodnúť telefonicky alebo mailom.

Najprv odfotíme obe oči pomocou profesionálnej iridologickej zostavy za použitia svetla smerujúceho priamo do zreničky oka. Je to bezbolestné, neinvazívne, vhodné aj pre tehotné ženy i pre ľudí s okuliarmi alebo kontaktnými šošovkami. Ak nosíte šošovky a sú transparentné (nie farebné) nemusíte si ich vyberať, ak vidíte cez ne Vy, tak my tiež.  Touto metódou je možné vyšetriť deti od 8 rokov.

  

Následne prebieha analýza, premietneme fotografie očí na stenu, aby ste ich mohli pozorovať spolu s nami a  sledovať čo sa v nich nachádza. Vysvetlíme Vám, ktoré znaky čo znamenajú, čo z nich môže vyplývať, prejdeme si všetky Vaše orgány a sústavy od hlavy až k nohám. Zhodnotíme celkový zdravotný stav, pričom v oku sa nám ukážu slabé miesta v našom tele, príčiny zdravotných problémov a ich možné následky.  Upozorníme aj na Vaše genetické predispozície a prípadne zhodnotíme znaky, ktoré by Vám mohli spôsobovať problémy aj do budúcnosti a ako im predchádzať.  Kedykoľvek môžete do tohto výkladu vstupovať a klásť otázky a dotazy. Následne na to sa dá nastaviť terapia priamo človeku na mieru, ktorá je ihneť k dispozícii a poskytnúť mu odporúčania ohľadne životného štýlu. Vyšetrenie trvá cca 30 minút. Podrobnú irisdiagnostiku z fotografie vzhľadom na súčasnú situáciu až do odvolania neposkytujeme, pretože je to kontaktná metóda.  

2 . Irisdiagnostika pomocou lupy: 

prezrieme obe oči lupou pri použití svetla smerujúceho do zreničky. Irisdiagnostika má veľkú výhodu, že je časovo nenáročná a skúsenejší Iridológ dokáže zmapovať Vaše telo už behom pár sekúnd. Následne na to sa dá nastaviť terapia priamo človeku na mieru a poskytnúť mu odporúčania ohľadne životného štýlu. Vyšetrenie trvá 5 až 15 minút. Touto metódou je možné vyšetriť deti od 3 rokov. 

Nie je možné urobiť Irisdiagnostiku na diaľku iba z fotografie, je potrebný osobný kontakt a osobný rozhovor aby bolo možné konzultovať subjektívne prejavy a problémy daného človeka, porovnať ich s nálezom v dúhovke a pozorovať reakcie oka.  

Vzhľadom na situáciu:

  1. Je potrebné si predom dohodnúť termín návštevy na telefónnom čísle 0948 009 788, 0948 038 500 alebo mailom na info@dedikadcery.sk, prípadne správou cez FB. Prosím uveďte koľko osôb naraz prídete ( napr. rodina, partneri a pod. ).
  2. Prosíme vás aby ste vstupovali do budovy s respirátorom, bude pre vás pripravená dezinfekcia na ruky, prípadne môžete využiť hygienické zariadenie a ruky si umyť.
  3. Prosíme vás aby ste prichádzali včas, avšak maximálne 5 minút pred termínom, týmto chceme obmedziť stretávanie sa s inými klientmi v čakárni.
  4. V momentálnej situácii poskytujeme konzultácie a zjednodušenú irisdiagnostiku pomocou lupy ( bezkontaktne ). Táto metóda je plne dostačujúca na určenie správnej terapie a príčiny zdravotných problémov. Podrobnú irisdiagnostiku z fotografie až do odvolania neposkytujeme, pretože je to kontaktná metóda. 
  5. Cena vstupnej konzultácie, ktorá zahrňuje aj zjednodušenú irisdiagnostiku je 10 EUR na osobu bez ohľadu na vek. Každá ďalšia konzultácia alebo kontrola je zdarma. Trvá cca 10-15 minút. Dĺžka trvania je v niektorých prípadoch individuálna, preto vás prosíme o ohľaduplnosť.
  6. Aj naďalej je možné konzultovať svoj zdravotný stav telefonicky alebo mailom ( uprednostňujeme mailovú komunikáciu na info@dedikadcery.sk ) v prípade ak máte konkrétny problém ( napr. borelióza, atopický ekzém, alergia a pod. )
  7. Ak si chcete k nám prísť len zakúpiť výrobky, prosím kontaktujte nás predom telefonicky alebo mailom, radi vám ich pripravíme, dohodneme si termín a čas prevzatia.

Ďakujeme za vašu trpezlivosť, podporu a tešíme sa na stretnutia.

Krátke správy

Poskytujeme osobné konzultácie na objednanie v Nemšovej, Piešťanoch, Bratislave a Novom Meste n/V, termíny nájdete v sekcii "konzultácie Dedík"

Ako byť zdravý ak všade okolo vyčíňajú vírusy? Zásadnú rolu hrá imunita a prevencia. Osvedčené rady a postupy nájdete na našej web stránke v sekcii "ČLÁNKY".

Naše bylinné kvapky a prípravky zakúpite v obchodoch v Dubnici nad Váhom, Trenčíne, Bratislave, Piešťanoch a Trenčianskych Tepliciach, viac info v sekcii Predajne

Rýchly kontakt

Potrebujete s niečim poradiť, alebo máte nejakú pripomienku?

S radosťou Vám pomôžeme!

info@dedikadcery.sk