Váš košík je prázdny.0,- €

Ako prebieha Irisdiagnostika

Irisdiagnostiku je možné previesť dvomi metódami:

 1 . Irisdiagnostika z fotografie:

sa vykonáva v našej poradni v Nemšovej. Robíme ju my, dcéry p. Dedíka, Lucia a Daša.
Termín je potrebné si do dopredu dohodnúť telefonicky alebo mailom.

Najprv odfotíme obe oči pomocou profesionálnej fotografickej techniky za použitia svetla smerujúceho priamo do zreničky oka. Je to bezbolestné, neinvazívne, vhodné aj pre tehotné ženy i pre ľudí s okuliarmi alebo kontaktnými šošovkami. Ak nosíte šošovky a sú transparentné (nie farebné) nemusíte si ich vyberať, ak vidíte cez ne Vy, tak my tiež.  Touto metódou je možné vyšetriť deti od 8 rokov.

  

Následne prebieha analýza, premietneme fotografie očí na stenu, aby ste ich mohli pozorovať spolu s nami a  sledovať čo sa v nich nachádza. Vysvetlíme Vám, ktoré znaky čo znamenajú, čo z nich môže vyplývať, prejdeme si všetky Vaše orgány a sústavy od hlavy až k nohám. Zhodnotíme celkový zdravotný stav, pričom v oku sa nám ukážu slabé miesta v našom tele, príčiny zdravotných problémov a ich možné následky.  Upozorníme aj na Vaše genetické predispozície a prípadne zhodnotíme znaky, ktoré by Vám mohli spôsobovať problémy aj do budúcnosti a ako im predchádzať.  Kedykoľvek môžete do tohto výkladu vstupovať a klásť otázky a dotazy. Následne na to sa dá nastaviť terapia priamo človeku na mieru, ktorá je ihneť k dispozícii a poskytnúť mu odporúčania ohľadne životného štýlu. Vyšetrenie trvá cca 30 minút.

 

2 . Irisdiagnostika pomocou lupy: 

prezrieme obe oči lupou pri použití svetla smerujúceho do zreničky. Irisdiagnostika má veľkú výhodu, že je časovo nenáročná a skúsenejší Iridológ dokáže zmapovať Vaše telo už behom pár sekúnd. Následne na to sa dá nastaviť terapia priamo človeku na mieru a poskytnúť mu odporúčania ohľadne životného štýlu. Vyšetrenie trvá 5 až 15 minút, môžete naň prísť bez objednania do Nemšovej ktorýkoľvek pondelok v čase 9,00-15,00 h. alebo na konzultačné dniTouto metódou je možné vyšetriť deti od 3 rokov. 

 

 

Krátke správy

Rozšírili sme pre e-shop možnosť volby prepravy o kuriérsku spoločnosť GEIS, cena poštovného a balného 4,30 EUR.

Naše bylinné kvapky a prípravky zakúpite v obchodoch v Dubnici nad Váhom, Trenčíne, Bratislave a Trenčianskych Tepliciach, viac info v sekcii "Predajne"

Krátky film o Jánovi Dedíkovi a liečivých bylinkách mikroregiónu Teplička si môžete pozrieť tu : https://www.youtube.com/watch?v=dcKm7M7FNSc

Rýchly kontakt

Potrebujete s niečim poradiť, alebo máte nejakú pripomienku?

S radosťou Vám pomôžeme!

info@dedikadcery.sk