Váš košík je prázdny.0,- €

Bylinkové mastičky z čerstvých rastlín

  • Prosíme Vás aby ste pri preberaní zásielok používali ochranné pomôcky - respirátor, rúško alebo šatku cez nos a ústa, prípadne aj rukavice a okuliare.
  • Ak sa nachádzate v nútenej karanténe, prosím informujte o tejto skutočnosti kuriéra ešte pred samotným doručením balíka!
  • Prosíme Vás, ak je to možné aby ste zásielky preberali vonku a nežiadali kuriéra o doručenie do uzavretých priestorov. Chránite tak seba aj kuriéra.
  • Dovoľujeme si Vás upozorniť že zásielky cez e-shop na dobierku sú vzhľadom na opatrenia spojené s novým koronavírusom a ochorením COVID-19 až do odvolania možné uhradiť iba platobnou kartou priamo pri preberani zasielky kurierovi GLS.
  • V prípade ak máte záujem Vašu objednávku zaplatiť predom prevodom na účet, prosíme Vás uveďte nám to do poznámky. Pri spracovaní Vašej objednávky Vám zašleme na Vašu mailovú adresu faktúru a po jej úhrade Vám pošleme zásielku.
  • Ďakujeme za ohľaduplnosť, spolu to zvládneme.

Ako používame bylinkové mastičky?

Bylinkové mastičky sú pripravované z čerstvých liečivých rastlín. Používaný masťový základ je pripravovaný z kvalitných farmaceutických surovín, čo zaručuje požadovanú kvalitu a trvanlivosť pri správnom uskladnení. Bylinkové mastičky sú vhodne doplnené o prírodné rastlinné silice, prípadne o ďalšie dôležité komponenty. Bylinkové mastičky podľa potreby môžeme aplikovať viackrát denne na čistú a neporušenú pokožku v tenkej vrstve tak, aby sme neupchali póry. Mastičku nikdy neaplikujeme do otvorenej rany ale len na okolie rany.

Čerstvé rastliny sú zdrojom širokého spektra účinných látok a zaručujú lepšiu kvalitu a účinnosť takto pripravenej bylinkovej mastičky.

Mastičky skladujeme na suchom a chladnom mieste pri teplote 15 - 23 stupňov C. Je potrebné ich spotrebovať najneskoršie do dátumu spotreby, ktorý je vyznačený na obale.