Váš košík je prázdny.0,- €

Vitajte na našej stránke

Naša rodinná spoločnosť Dedík a dcéry, s.r.o. (Ján Dedík a dcéry Lucia a Daša) vznikla len nedávno ale prírodnému liečiteľstvu a alternatívnym formám diagnostiky sa venujeme už niekoľko desaťročí. Používame viac ako 100 druhov byliniek. Bylinky zbierame z čistých zdrojov vo voľnej prírode, ďaleko od miest a cestnej premávky a viac ako 50 druhov si sami pestujeme v našich bylinkových záhradkách. Vlastnoručne ich spracovávame na tinktúry, ktoré miešame podľa unikátnych receptúr vychádzajúcich z ľudového liečiteľstva a rokmi zdokonaľovaných uznávaným liečiteľom Jánom Dedíkom. Vznikajú tak originálne prírodné kvapky spájajúce v sebe ducha tradície s potrebami dnešného moderného človeka. Prírodné kvapky pomáhajú udržiavať zdravie, regenerujú, zmierňujú zápalové procesy, uľavujú od bolesti a nastoľujú rovnováhu v našom tele a v jeho celých systémoch ako je napríklad: imunitno - lymfatický systém, srdcovo - cievny systém, respiračno - dýchací systém, zažívací a metabolický systém, kosti a pohybový aparát, gynekológia, ľadvinovo - urologický systém, endokrinologický systém, centrálny nervový systém, pamäť a psychika. 

Bylinné kvapky v predaji v našom e-shope.

Každý ste jedinečný rovnako ako Vaše oči. Pohľadom do očí, tým začína každé vyšetrenie pacienta. Irisdiagnostika – diagnostika pomocou očnej dúhovky a rohovky zistí príčiny už prejavených chorôb a pomôže predísť tým potencionálnym. Zhodnotíme Váš zdravotný stav a individuálne nastavíme najvhodnejšiu prírodnú liečbu, bez bolestivých zásahov a nežiaducich vedľajších účinkov.

Ján Dedík – liečitel, irisdiagnostik a naturoterapeut
Ján Dedík sa liečiteľstvu venuje už viac ako 40 rokov. Pomocou byliniek a homeopatických prípravkov už pomohol tisíckam pacientov. Vo svojich začiatkoch získal poznatky od vynikajúceho liečiteľa pána Jána Tomalu, s ktorým zbieral bylinky a ktorý ho naučil ako bylinky spracovávať a používať. Neskôr sa začal zaujímať i o homeopatickú liečbu. Naučil sa ju od Dr. Vojtíška, ktorý sa venoval homeopatii vyše štyridsať rokov, prevzal svoje poznatky od svojho strýka, ktorý žil ešte počas Rakúsko-Uhorskej monarchie a ešte ako 104 ročný vyšetroval pacientov. Zomrel až na následky pádu z koňa. Spojením týchto dvoch metód vznikli komplexné preparáty vo forme prírodných bylinných kvapiek. Ján Dedík študoval a aktívne sa venuje diagnostickej metóde zvanej irisdiagnostika (iridológia). Svoje poznatky a skúsenosti od detstva vštepuje nám, svojim dvom dcéram, aby sme Vám i naďalej mohli prinášať pomoc z prírody.

Krátky film o Jánovi Dedíkovi a liečivých bylinkách mikroregiónu Teplička, ktorý mal premiéru na otvorení výstavy z cyklu Žijú medzi nami 2, dňa 2.5.2015, si môžete pozrieť tu :
https://www.youtube.com/watch?v=dcKm7M7FNSc

Krátke správy

pán Dedík poskytuje osobné konzultácie v Nemšovej a Piešťanoch. Objednávať sa môžete telefonicky na čísle 0948009788 alebo mailom na info@dedikadcery.sk.

Ako byť zdravý ak všade okolo vyčíňajú vírusy? Zásadnú rolu hrá imunita a prevencia. Osvedčené rady a postupy nájdete na našej web stránke v sekcii "ČLÁNKY".

Naše bylinné kvapky a prípravky zakúpite v obchodoch v Dubnici nad Váhom, Trenčíne, Piešťanoch a Trenčianskych Tepliciach, viac info v sekcii Predajne

Rýchly kontakt

Potrebujete s niečim poradiť, alebo máte nejakú pripomienku?

S radosťou Vám pomôžeme!

info@dedikadcery.sk