Váš košík je prázdny.0,- €

Cenník

Irisdiagnostika z fotografie, na objednanie  (odfotenie očí, analýza, konzultácia a poradenstvo) - až do odvolania neposkytujme 24 €
Irisdiagnostika pomocou lupy a vstupná konzultácia, na objednanie (prezretie očí lupou, konzultácia a poradenstvo)  10 €
Následná a kontrolná konzultácia, na objednanie zdarma
Irisdiagnostika nenahrádza klasické lekárske testy a vyšetrenia, je však ich dôležitým doplnkom! Irisdiagnostika je možná aj pre deti od 3 rokov.  

 

 

Uvedené ceny sú vrátane DPH, platia v poradni v Nemšovej a sú stanovené za vyšetrenia popísané v sekcii diagnostika a poradenstvo. 

(konzultačné dni s pánom Dedíkom sú za iných podmienok, informácie nájdete v sekcii Konzultácie Dedík )

Krátke správy

Máme pre vás dobré správy. Opäť poskytujeme osobné konzultácie v Nemšovej, v prípade záujmu nás kontaktujte a radi Vám ponúkneme presný termín.

Dovoľujeme si Vás informovať že zásielky cez e-shop na dobierku odporúčame uhradiť platobnou kartou priamo kuriérovi. V prípade ak máte záujem Vašu objednávku zaplatiť predom prevodom na účet, prosíme Vás uveďte nám to do poznámky.

Ako byť zdravý ak všade okolo vyčíňajú vírusy? Zásadnú rolu hrá imunita a prevencia. Osvedčené rady a postupy nájdete na našej web stránke v sekcii "ČLÁNKY".

Rýchly kontakt

Potrebujete s niečim poradiť, alebo máte nejakú pripomienku?

S radosťou Vám pomôžeme!

info@dedikadcery.sk