Váš košík je prázdny.0,- €

Cenník

Irisdiagnostika z fotografie, na objednanie  (odfotenie očí, analýza, konzultácia a poradenstvo) 24 €
Irisdiagnostika pomocou lupy, bez objednania v pondelky (prezretie očí lupou, konzultácia a poradenstvo)  8 €
Vstupná konzultácia a kontrolná konzultácia na objednanie 8 €
Kontrolná konzultácia bez objednania v pondelky - zdarma  

Irisdiagnostika nenahrádza klasické lekárske testy a vyšetrenia, je však ich dôležitým doplnkom! Irisdiagnostika je možná aj pre deti od 3 rokov.

 
MagnetSpace (MagnetSpace diagnostika, analýza, konzultácia a poradenstvo) 24 €

MagnetSpace diagnostika je možná pre osoby staršie ako 10 rokov. MagnetSpace nenahrádza klasické lekárske testy a vyšetrenia, je však ich dôležitým doplnkom!

 

 

Uvedené ceny sú vrátane DPH, platia v poradni v Nemšovej a sú stanovené za vyšetrenia popísané v sekcii diagnostika a poradenstvo. 

(konzultačné dni s pánom Dedíkom sú za iných podmienok, informácie nájdete v sekcii Konzultácie Dedík )

Krátke správy

Dovoľujeme si Vás upozorniť že zásielky cez e-shop na dobierku sú až do odvolania možné uhradiť iba platobnou kartou priamo kuriérovi. V prípade ak máte záujem Vašu objednávku zaplatiť predom prevodom na účet, prosíme Vás uveďte nám to do poznámky.

Vzhľadom na aktuálnu situáciu spojenú s COVID-19 a prijaté karanténne opatrenia v SR sme sa v záujme zdravia nás všetkých rozhodli, že rušíme osobné konzultácie a poradenstvo v Nemšovej až do odvolania. Sme Vám k dispozícii na telefóne alebo mailom.

Ako byť zdravý ak všade okolo vyčíňajú vírusy? Zásadnú rolu hrá imunita a prevencia. Osvedčené rady a postupy nájdete na našej web stránke v sekcii "ČLÁNKY".

Rýchly kontakt

Potrebujete s niečim poradiť, alebo máte nejakú pripomienku?

S radosťou Vám pomôžeme!

info@dedikadcery.sk