Váš košík je prázdny.0,- €

Otázky a odpovede

Chcel/a by som u vás podstúpiť diagnostiku a následne bylinnú terapiu, ktorý typ diagnostiky by som mal/a podstúpiť?

Ako vstupnú diagnostiku odporúčame Irisdiagnostiku, ktorá celkovo (holisticky) zobrazuje ľudské telo, jednotlivé orgány a sústavy a ich vzájomné pôsobenie, objektívne tak zisťuje pôvod chorôb – tento typ diagnostiky je vhodný ak Vaše problémy trvajú viac ako 14 dní, sú chronického charakteru, neustále sa opakujú alebo klasická liečba nezaberá. Táto metóda slúži hlavne na určenie terapie, resp. sa dá pomocou nej nastaviť terapia človeku priamo na mieru. Je možné vyšetriť deti od 3 roku veku, mladšie deti nevyšetrujeme.

Magnetspace diagnostika, ktorá zobrazuje aktuálny stav sa hodí ako doplnková metóda, napr. na určenie úrovne vitamínov a minerálov v tele, aktuálneho stavu sústav a pod. a prevažne potvrdí to čo irisdiagnostika.

V prípade, že chcete hovoriť priamo s p.Dedíkom môžete prísť na konzultačný deň, termíny a miesta nájdete v sekcii Konzultácie Dedík.

Aký je rozdiel medzi Irisdiagnostikou u Vás v Nemšovej a na konzultačnom dni p.Dedíka?

U nás v Nemšovej sú 2 možnosti

1.Irisdiagnostika z fotografie, trvá cca 30 minút, stojí 30 EUR, robíme ju my dcéry p.Dedíka (otec nerobí diagnostiku z fotografie), následne sa odporučí bylinná terapia (kvapky sú ihneď k dispozícii). Objednávame na presný čas, celý popis nájdete tu: Ako prebieha Irisdiagnostika .

2. Irisdiagnostika pomocou lupy - prezrieme obe oči lupou pri použití svetla smerujúceho do zreničky. Irisdiagnostika má veľkú výhodu, že je časovo nenáročná a skúsenejší Iridológ dokáže zmapovať Vaše telo už behom pár sekúnd. Následne na to sa dá nastaviť terapia priamo človeku na mieru a poskytnúť mu odporúčania ohľadne životného štýlu. Vyšetrenie trvá 5 až 15 minút a stojí 12 EUR. 

Na konzultačnom dni p.Dedíka, urobí otec Irisdiagnostiku pomocou lupy, stojí 12 EUR, trvá cca 5 až 10 minút - kde sa určia príčiny zdravotných problémov a odporučí sa následná bylinná terapia (kvapky sú ihneď k dispozícii). Viac info v sekcii Konzultácie Dedík.

Záleží už len na Vás, čo by ste preferovali.

Akým spôsobom je možné sa k Vám objednať? Je možné si dohodnúť termín aj cez víkend, sviatky alebo v poobednajších hodinách? Je možné sa objednať priamo k p.Dedíkovi?

Objednať sa na diagnostiku u nás v Nemšovej alebo k p.Dedíkovi do Nemšovej alebo do Piešťan sa môžete mailom na info@dedikadcery.sk alebo telefonicky na 0948 009 788, 0948 038 500. Cez víkend a sviatky nie je možné si dohodnúť termín, sme tiež len ľudia a potrebujeme čas na odpočinok, načerpanie nových síl, rodinu a blízkych.

A čo ak som akútny (urgentný) prípad ani vtedy nie je možný termín cez víkend alebo skorší termín?

V terapii používane bylinky a tie nemajú okamžitý účinok, potrebujú svoj čas na to aby zaúčinkovali. Takže aj keď by sme veľmi chceli, bylinkami Vám nevieme v akútnych (urgentných) prípadoch hneď pomôcť, chce to svoj čas a trpezlivosť. Snažíme sa Vám ponúknuť čo najskorší termín aký bude možný.

Ako dlho bude trvať liečba? Dokedy je potrebné brať kvapky?

Jedná sa o prírodnú terapiu a preto sa jej dĺžka nedá dopredu odhadnúť, pôsobí na organizmus prirodzene a nastoľuje v tele rovnováhu (nenahrádza niečo, čo by telo malo samo vyrobiť ani nenahrádza lieky). Každý človek je jedinečný, môže reagovať inak a jeho potreby môžu byť rozdielne. Vo väčšine prípadov však treba počítať s dlhodobejšou terapiou ale je to individuálne. Terapia síce trvá dlhšie ale efekt je potom trvalý. Prípravky odporúčame brať dovtedy, dokedy trvajú problémy, Vy sami ste najlepším indikátorom, či problém ešte pociťujete alebo už nie.

Sú nejaké vedľajšie účinky alebo môžem čakať nejaké reakcie? Môžu sa kvapky užívať aj s liekmi?

Pri kožných ochoreniach hlavne ekzémoch môže zo začiatku dôjsť k zhoršeniu stavu, ukazuje to na to, že telo začalo „chorobu“ tlačiť zvnútra tela smerom von, napovrch na pokožku. Toto je však len dočasný stav a čoskoro pominie. Iné reakcie ani vedľajšie účinky sme nezaznamenali. Všetky druhy kvapiek môžete užívať súbežne s klasickou liečbou (liekmi), prípadne inými potravinovými doplnkami, odporúčame však aspoň hodinový odstup kvôli lepšej účinnosti.

Aké je správne užívanie vašich bylinných kvapiek? Ako ich treba uchovávať?

Kvapky je najlepšie užívať mimo jedla, čiže aspoň 15 minút pred jedlom alebo aspoň 30 minút po jedle resp. úplne mimo jedla. Môžete ich zapíjať alebo aj nemusíte, môžete ich dať do trochy tekutiny a tak vypiť, je to na Vás. Presný čas sa nemusí dodržiavať, ale pravidelnosť je dôležitá (čiže dať si ich každý deň). Kvôli lepšej účinnosti odporúčame aspoň hodinový časový odstup medzi jednotlivými druhmi kvapiek ak ich užívate viacero druhov. Uchovávať ich môžete pri bežnej izbovej teplote, chráňte pred priamym slnečným žiarením.

Akým spôsobom si môžem zakúpiť vaše kvapky?

Kvapky si môžete objednať v našom e-shope, budú Vám doručené prostredníctvom kuriéra GLS ( platba predom cez GoPay alebo na dobierku ) alebo prostredníctvom Packety a jej pobočiek a Z-boxov ( platba predom cez GoPay alebo na dobierku ), pričom ďalšie požiadavky prosím píšte do poznámky. Kvapky si môžete osobne vyzdvihnúť aj na konzultačných dňoch p.Dedíka. Ak nám dopredu napíšete email na info@dedikadcery.sk, prípadne zatelefonujte na číslo 0948 009 788, 0948 038 500 ktoré potrebujete a koľko kusov, kvapky Vám radi prichystáme a stačí ich len vyzdvihnúť, nemusíte čakať v poradí. Môžete si ich zakúpiť aj v spolupracujúcich predajniach.

Sú vaše kvapky homeopatiká?

Základ našich kvapiek tvorí Fytoterapia (asi 90%), to znamená výťažky z rastlín, my používame čerstvé rastliny. Pričom do niektorých sú pridané aj výťažky z rastlín v homeopatickom riedení, kvôli tomu, že niektoré rastliny obsahujú účinné látky vo vysokoncentrovanej podobe a ich „plnú“ dávku organizmus nie je schopný spracovať. Tieto účinné látky je preto nutné rozriediť (čomu sa odborne hovorí homeopatické riedenie).

Krátke správy

pán Dedík poskytuje osobné konzultácie v Nemšovej a Piešťanoch. Objednávať sa môžete telefonicky na čísle 0948009788 alebo mailom na info@dedikadcery.sk.

Ako byť zdravý ak všade okolo vyčíňajú vírusy? Zásadnú rolu hrá imunita a prevencia. Osvedčené rady a postupy nájdete na našej web stránke v sekcii "ČLÁNKY".

Naše bylinné kvapky a prípravky zakúpite v obchodoch v Dubnici nad Váhom, Trenčíne, Piešťanoch a Trenčianskych Tepliciach, viac info v sekcii Predajne

Rýchly kontakt

Potrebujete s niečim poradiť, alebo máte nejakú pripomienku?

S radosťou Vám pomôžeme!

info@dedikadcery.sk