Váš košík je prázdny.0,- €

Diagnostika a poradenstvo

Irisdiagnostika

Všetky naše orgány a sústavy v ľudskom tele sú pomocou nervového systému riadené mozgom. Ľudské telo však má aj viacero reflexných zón, kde mozog práve pomocou nervových zakončení premieta stav týchto tkanív, známa je napríklad reflexná zóna na chodidlách a dlaniach, okrem nich je reflexnou zónou aj dúhovka oka, ktorá má až 28 000 nervových zakončení (anglicky iris). Každý orgán a sústava má na nej vyčlenený svoj sektor, na základe čoho bola vytvorená Iridologická mapa a dokážeme pomocou nej z dúhovky ale aj očnej zreničky a očného bielka čítať. Oproti iným reflexným zónam má dúhovka výhodu v tom, že je jedinečná (používa sa aj ako biometrický znak) a dokáže nám tak ukázať individuality konkrétneho človeka. Je však potrebné vysvetliť, že z očí nedokážeme vyčítať ochorenia ani poruchy ale je to akási mapa nášho tela, ktorá nám poskytuje celkový obraz o genetickej konštitúcii nášho tela a o tom kde sú naše slabé miesta, čiže dispozície. Ukazuje nám, kde je potrebné sústrediť našu pozornosť, miesta, ktoré potrebujú špeciálnu starostlivosť alebo podporu. Ak im dokážeme poskytnúť, to čo potrebujú, až potom má náš organizmus možnosť dostať sa rovnováhy. Tak ako sa hovorí: „reťaz je tak silná ako je jej najslabší článok“.  Preto Irisdiagnostika nie je ani tak o stanovovaní diagnóz ako skôr o hľadaní príčiny a hlavne o hľadaní účinnej terapie.

Zhodnotíme Váš zdravotný stav a individuálne nastavíme najvhodnejšiu prírodnú liečbu, bez bolestivých zásahov a nežiaducich vedľajších účinkov. 

Venujte prosím pozornosť nasledujúcim pravidlám:

  1. Je potrebné si predom dohodnúť termín návštevy na telefónnom čísle 0948 009 788, 0948 038 500 alebo mailom na info@dedikadcery.sk, prípadne správou cez FB. Prosím uveďte koľko osôb naraz prídete ( napr. rodina, partneri a pod. ).
  2. Prosíme vás aby ste prichádzali včas, avšak maximálne 5 minút pred termínom, priestor je pomerne malý, snažíme sa objednané časy dodržiavať.
  3. V momentálnej situácii poskytujeme konzultácie a irisdiagnostiku pomocou lupy. Táto metóda je plne dostačujúca na určenie správnej terapie a príčiny zdravotných problémov. Podrobnú irisdiagnostiku za pomoci snímku vyhotoveného profesionálnou iridologickou zostavou až do odvolania neposkytujeme, ďakujeme za pochopenie. 
  4. Cena vstupnej konzultácie, ktorá zahrňuje aj irisdiagnostiku pomocou lupy je 12 EUR na osobu bez ohľadu na vek. Každá ďalšia konzultácia alebo kontrola je zdarma. Trvá cca 10-15 minút. Dĺžka trvania je v niektorých prípadoch individuálna, preto vás prosíme o ohľaduplnosť.
  5. Aj naďalej je možné konzultovať svoj zdravotný stav telefonicky alebo mailom ( uprednostňujeme mailovú komunikáciu na info@dedikadcery.sk ) v prípade ak máte konkrétny problém ( napr. borelióza, atopický ekzém, alergia a pod. )
  6. Ak si chcete k nám prísť len zakúpiť výrobky, prosím kontaktujte nás predom telefonicky alebo mailom, radi vám ich pripravíme, dohodneme si termín a čas prevzatia. 

 

Krátke správy

pán Dedík poskytuje osobné konzultácie v Nemšovej a Piešťanoch. Objednávať sa môžete telefonicky na čísle 0948009788 alebo mailom na info@dedikadcery.sk.

Ako byť zdravý ak všade okolo vyčíňajú vírusy? Zásadnú rolu hrá imunita a prevencia. Osvedčené rady a postupy nájdete na našej web stránke v sekcii "ČLÁNKY".

Naše bylinné kvapky a prípravky zakúpite v obchodoch v Dubnici nad Váhom, Trenčíne, Piešťanoch a Trenčianskych Tepliciach, viac info v sekcii Predajne

Rýchly kontakt

Potrebujete s niečim poradiť, alebo máte nejakú pripomienku?

S radosťou Vám pomôžeme!

info@dedikadcery.sk