Váš košík je prázdny.0,- €

E-shop

  • Prosíme Vás aby ste pri preberaní zásielok používali ochranné pomôcky - respirátor, rúško alebo šatku cez nos a ústa, prípadne aj rukavice a okuliare.
  • Ak sa nachádzate v nútenej karanténe, prosím informujte o tejto skutočnosti kuriéra ešte pred samotným doručením balíka!
  • Prosíme Vás, ak je to možné aby ste zásielky preberali vonku a nežiadali kuriéra o doručenie do uzavretých priestorov. Chránite tak seba aj kuriéra.
  • Dovoľujeme si Vás upozorniť že zásielky cez e-shop na dobierku sú vzhľadom na opatrenia spojené s novým koronavírusom a ochorením COVID-19 až do odvolania možné uhradiť iba platobnou kartou priamo pri preberani zasielky kurierovi GLS.
  • V prípade ak máte záujem Vašu objednávku zaplatiť predom prevodom na účet, prosíme Vás uveďte nám to do poznámky. Pri spracovaní Vašej objednávky Vám zašleme na Vašu mailovú adresu faktúru a po jej úhrade Vám pošleme zásielku.
  • Ďakujeme za ohľaduplnosť, spolu to zvládneme.

 

Poštovné a balné v rámci SR - Slovenská pošta s dobierkou 4,70 EUR, pri objednávke nad 100 EUR poštovné zdarma. Dodanie cca 2-4 pracovné dni po odoslaní potvrdzovacieho e-mailu o odovzdaní balíčku prepravcovi.

Poštovné a balné v rámci SR - Kurierska spoločnosť GLS s dobierkou 4,50 EUR, pri objednávke nad 100 EUR poštovné zdarma. Dodanie do druhého pracovného dňa (prípadne dohoda s kuriérom) po odoslaní potvrdzovacieho e-mailu o odovzdaní balíčku prepravcovi.

Poštovné a balné v rámci SR - Zásielkovňa s dobierkou 3,00 EUR, pri objednávke nad 100 EUR poštovné zdarma. Dodanie cca 3-5 pracovných dní po odoslaní potvrdzovacieho e-mailu o odovzdaní balíčku prepravcovi.