Váš košík je prázdny.0,- €

Ako prebieha Irisdiagnostika

Irisdiagnostiku je možné previesť dvomi metódami:

1 . Irisdiagnostika pomocou lupy: 

prezrieme obe oči lupou pri použití svetla smerujúceho do zreničky. Irisdiagnostika má veľkú výhodu, že je časovo nenáročná a skúsenejší Iridológ dokáže zmapovať Vaše telo už behom pár sekúnd. Následne na to sa dá nastaviť terapia priamo človeku na mieru a poskytnúť mu odporúčania ohľadne životného štýlu. Vyšetrenie trvá 5 až 15 minút. Touto metódou je možné vyšetriť deti od 3 rokov. 

 

2 . Irisdiagnostika za pomoci snímku vyhotoveného profesionálnou iridologickou zostavou: až do odvolania neposkytujeme. Ďakujeme za pochopenie.

sa vykonáva v našej poradni v Nemšovej. Robíme ju my, dcéry p. Dedíka, Mgr. Daša Kostková, Prof.Irid a Ing. Lucia Uherková, Prof.Irid.
Termín je potrebné si do dopredu dohodnúť telefonicky alebo mailom.

Najprv nasnímame obe oči pomocou profesionálnej iridologickej zostavy za použitia svetla smerujúceho priamo do zreničky oka. Je to bezbolestné, neinvazívne, vhodné aj pre ľudí s okuliarmi alebo kontaktnými šošovkami. Ak nosíte šošovky a sú transparentné (nie farebné) nemusíte si ich vyberať, ak vidíte cez ne Vy, tak my tiež.  Touto metódou je možné vyšetriť deti od 8 rokov.

  

Následne prebieha analýza, premietneme snímky očí na stenu, aby ste ich mohli pozorovať spolu s nami a  sledovať čo sa v nich nachádza. Vysvetlíme Vám, ktoré znaky čo znamenajú, čo z nich môže vyplývať, prejdeme si všetky Vaše orgány a sústavy od hlavy až k nohám. Zhodnotíme celkový zdravotný stav, pričom v oku sa nám ukážu slabé miesta v našom tele, príčiny zdravotných problémov a ich možné následky.  Upozorníme aj na Vaše genetické predispozície a prípadne zhodnotíme znaky, ktoré by Vám mohli spôsobovať problémy aj do budúcnosti a ako im predchádzať.  Kedykoľvek môžete do tohto výkladu vstupovať a klásť otázky a dotazy. Následne na to sa dá nastaviť terapia priamo človeku na mieru, ktorá je ihneť k dispozícii a poskytnúť mu odporúčania ohľadne životného štýlu. Vyšetrenie trvá cca 30-45 minút.   

 

Nie je možné urobiť Irisdiagnostiku na diaľku iba z obyčajnej fotografie. Taktiež je potrebný osobný kontakt a osobný rozhovor aby bolo možné konzultovať subjektívne prejavy a problémy daného človeka, porovnať ich s nálezom v dúhovke a pozorovať reakcie oka.  

 

Krátke správy

pán Dedík poskytuje osobné konzultácie v Nemšovej a Piešťanoch. Objednávať sa môžete telefonicky na čísle 0948009788 alebo mailom na info@dedikadcery.sk.

Ako byť zdravý ak všade okolo vyčíňajú vírusy? Zásadnú rolu hrá imunita a prevencia. Osvedčené rady a postupy nájdete na našej web stránke v sekcii "ČLÁNKY".

Naše bylinné kvapky a prípravky zakúpite v obchodoch v Dubnici nad Váhom, Trenčíne, Piešťanoch a Trenčianskych Tepliciach, viac info v sekcii Predajne

Rýchly kontakt

Potrebujete s niečim poradiť, alebo máte nejakú pripomienku?

S radosťou Vám pomôžeme!

info@dedikadcery.sk