Váš košík je prázdny.0,- €

Ako prebieha Magnetspace diagnostika

Diagnostika pomocou prístroja Magnetspace je bezbolestná ale nie je vhodná pre tehotné ženy, osoby s kardiostimulátorom a osoby mladšie ako 10 rokov, pretože výsledky meraní by boli skreslené. Vyšetrenie je jednoduché, pozostáva z toho, že priložíte pravú ruku na prístroj, ktorý cca za 1 minútu prekontroluje vaše orgány a systémy a vyhodnotí aktuálny zdravotný stav.

  

Potom Vám premietneme výsledky meraní na stenu a vysvetlíme, čo uvedené hodnoty znamenajú.  Vy určíte, čo Vás trápi a my Vám vzhľadom na výsledky diagnostiky odporučíme najvhodnejšiu prírodnú liečbu, ktorá je samozrejme ihneď aj k dispozícii. Prípadne poradíme aj ohľadom stravovania a zdravého životného štýlu.

Vyšetrenie trvá cca 30 minút.

MagnetSpace diagnostika ukazuje aktuálny (momentálny) stav v organizme, hodí sa v prípade ak máte krátkodobé zdravotné problémy, ktoré netrvajú dlhšie ako 30 dní, prípadne ako kontrolné vyšetrenie. Je možná pre osoby staršie ako 10 rokov.

 

Krátke správy

Rozšírili sme pre e-shop možnosť volby prepravy o kuriérsku spoločnosť GEIS, cena poštovného a balného 4,30 EUR.

Naše bylinné kvapky a prípravky zakúpite v obchodoch v Dubnici nad Váhom, Trenčíne, Bratislave a Trenčianskych Tepliciach, viac info v sekcii "Predajne"

Krátky film o Jánovi Dedíkovi a liečivých bylinkách mikroregiónu Teplička si môžete pozrieť tu : https://www.youtube.com/watch?v=dcKm7M7FNSc

Rýchly kontakt

Potrebujete s niečim poradiť, alebo máte nejakú pripomienku?

S radosťou Vám pomôžeme!

info@dedikadcery.sk