Váš košík je prázdny.0,- €

Magnetspace diagnostika

MagnetSpace biorezonančný analyzátor tela je prístroj, ktorý umožňuje zmerať Váš aktuálny zdravotný stav. Analýza trvá len 1 minútu pričom vyhodnotí funkciu jednotlivých orgánovych systémov a hladinu vitamínov, minerálov a stopových prvkov vo Vašom organizme. Máte tak možnosť kedykoľvek monitorovať svoj zdravotný stav.

Ako MagnetSpace funguje?

MagnetSpace využíva najmodernejšie elektromagnetické technológie pre účel výberu slabého, nevyváženého magnetického poľa buniek k analýze celkového zdravotného stavu testovanej osoby. 

V dospelom ľudskom tele sa každú minútu delí 25 miliónov buniek, zatiaľ čo krvných buniek sa za minútu tvorí 100 miliónov. V priebehu delenia a rastu bunky jej nabité elementárne častice v jadre, tvoriace stavebný prvok molekúl z ktorých je tvorená bunka, a elektróny mimo jadra bunky sú v neustálom pohybe a tým neustále vyžarujú elektromagnetické vlnenie. Elektromagnetické vlny vychádzajúce z ľudského tela presne indikujú jeho stav: zobrazujú rozdielny vzor keď je človek zdravý, chorý alebo má oslabené zdravie. Ak sa nám podarí určiť tieto vzory, môžeme určiť aj stav tela.

Ak je bunka chorá, zmení sa rotácia a smer pohybu elektrónov. Tento proces zmení funkciu atómov, následne z nich tvorených molekúl, buniek a nakoniec z nich zložených orgánov. Keďže elektrón je elektromagneticky nabitý, v prípade zmeny jeho rotácie a smeru pohybu sa zmení aj elektromagnetické vlnenie samotného atómu. Frekvenciu a energiu tohto elektromagnetického poľa je možné porovnať s rezonančným spektrom jednotlivých chorôb a nutričných ukazovateľov importovaných do MagnetSpace. MagnetSpace zosilní nameranú hodnotu a porovná ju so spektrom hodnôt uložených v prístroji.

Príklad:

Každá chorá bunka sa líši od zdravej bunky z hľadiska jej biologickej funkčnosti, keďže fyziologické a chemické procesy, ktoré v nej prebiehajú v chorom stave sú zmenené. Preto aj elektromagnetické vlnenie, ktoré vydáva zdravá a chorá bunka sa líši. MagnetSpace funguje primárne na zachytávaní tohto rozdielu tak, že vyšle do tela testovanej osoby slabú elektromagnetickú vlnu rovnakého charakteru, ako vyžaruje chorá bunka. Ak sa v organizme nachádzajú takto postihnuté bunky, začnú s týmto signálom rezonovať, a túto rezonanciu prístroj zachytí. Čím viac postihnutých buniek sa v organizme nachádza, tým silnejší bude rezonančný signál. Naopak, ak je množstvo chorých buniek v organizme nízke, rezonančný signál zostane slabý. 

Čo všetko MagnetSpace monitoruje

Funkciu srdca a ciev, žalúdka a pečen, žlčníka, pankreasu, obličiek, pľúc, mozog a nervy, väzov a ciev v končatinách, hustotu kostí a reumatické choroby, stav glukózy, fyzický stav, výskyt jedov a toxínov v tele, hladinu stopových prvkov, prítomnosť ťažkých kovov, endokrínny systém, imunitný systém, gynekologické ukazovatele/ prostata (podľa pohlavia), pokožka, analýza pŕs, kontaktné alergény, funkcia oka a črevné parazity.

MagnetSpace diagnostika ukazuje aktuálny (momentálny) stav v organizme, hodí sa v prípade ak máte krátkodobé zdravotné problémy, ktoré netrvajú dlhšie ako 30 dní, prípadne ako kontrolné vyšetrenie. Je možná pre osoby staršie ako 10 rokov.

MagnetSpace diagnostika nenahrádza klasické lekárske testy a vyšetrenia!

 Z dôvodu plnej obsadenosti termínov v letných mesiacoch budeme na podrobné Iridologické vyšetrenie alebo Magnetspace objednávať až na október. Objednávať sa môžete po 20 septembri.

 

 Cenník vyšetrení nájdete tu


Krátke správy

Z dôvodu plnej obsadenosti termínov v letných mesiacoch budeme na podrobné Iridologické vyšetrenie alebo Magnetspace objednávať až na október. Objednávať sa môžete po 20 septembri.

Rozšírili sme pre e-shop možnosť volby prepravy o kuriérsku spoločnosť GEIS, cena poštovného a balného 4,30 EUR.

Naše bylinné kvapky a prípravky zakúpite v obchodoch v Dubnici nad Váhom, Trenčíne, Bratislave a Trenčianskych Tepliciach, viac info v sekcii "Predajne"

Rýchly kontakt

Potrebujete s niečim poradiť, alebo máte nejakú pripomienku?

S radosťou Vám pomôžeme!

info@dedikadcery.sk