Váš košík je prázdny.0,- €

Ako prebieha Irisdiagnostika

Irisdiagnostika resp. Iridologické vyšetrenie sa vykonáva v našej poradni v Nemšovej. Robíme ho my, dcéry p. Dedíka, Lucia a Daša. Termín je nutné si do dopredu dohodnúť telefonicky alebo mailom.

Najprv odfotíme obe oči profesionálnym fotoaparátom. Je to bezbolestné, neinvazívne, vhodné aj pre tehotné ženy i pre ľudí s okuliarmi alebo kontaktnými šošovkami. Ak nosíte šošovky nemusíte si ich vyberať, ak vidíte cez ne Vy, tak my tiež (netýka sa farebných estetických šošoviek).  Je možné vyšetriť deti od 3 rokov veku. Detičky do 8 rokov nefotíme ale prezrieme ich lupou. 

  

  

Následne premietneme fotku na stenu, aby ste aj Vy videli na vlastné oči, čo všetko sa v očiach nachádza. Vysvetlíme Vám, ktoré znaky čo znamenajú, čo z nich môže vyplývať, prejdeme si všetky Vaše orgány a sústavy od hlavy až nohám. Zhodnotíme celkový zdravotný stav, pričom v oku sa nám ukážu slabé miesta v našom tele, príčiny zdravotných problémov a ich možné následky.  Následne na to sa dá nastaviť terapia priamo človeku na mieru. Upozorníme aj na Vaše genetické predispozície a prípadne zhodnotíme znaky, ktoré by Vám mohli spôsobovať problémy aj do budúcnosti a ako im predchádzať.  Kedykoľvek môžete do tohto výkladu vstupovať a klásť otázky a dotazy. Potom si Vy určíte, čo by ste chceli riešiť a my Vám vzhľadom na výsledky diagnostiky odporučíme najvhodnejšiu prírodnú liečbu Vám na mieru, ktorá je samozrejme ihneď aj k dispozícii. Prípadne poradíme aj ohľadom stravovania a zdravého životného štýlu.

Vyšetrenie trvá cca 30 minút.  

 

Krátke správy

Z dôvodu plnej obsadenosti termínov v letných mesiacoch budeme na podrobné Iridologické vyšetrenie alebo Magnetspace objednávať až na október. Objednávať sa môžete po 20 septembri.

Rozšírili sme pre e-shop možnosť volby prepravy o kuriérsku spoločnosť GEIS, cena poštovného a balného 4,30 EUR.

Naše bylinné kvapky a prípravky zakúpite v obchodoch v Dubnici nad Váhom, Trenčíne, Bratislave a Trenčianskych Tepliciach, viac info v sekcii "Predajne"

Rýchly kontakt

Potrebujete s niečim poradiť, alebo máte nejakú pripomienku?

S radosťou Vám pomôžeme!

info@dedikadcery.sk