Váš košík je prázdny.0,- €

Diagnostika a poradenstvo

Irisdiagnostika inak zvaná aj Iridológia je alternatívna diagnostická metóda, ktorá pomocou očnej dúhovky, rohovky a očného bielka zistí príčiny a pôvod chorôb a pomôže predísť chorobám potencionálnym. Zhodnotíme Váš zdravotný stav a individuálne nastavíme najvhodnejšiu prírodnú liečbu, bez bolestivých zásahov a nežiaducich vedľajších účinkov. Viac sa o tejto metóde dočítate v sekcii Irisdiagnostika .

MagnetSpace je prístroj, ktorý umožňuje detailne zmerať Váš aktuálny zdravotný stav. Analýza trvá len 1 minútu pričom vyhodnotí Váš celkový zdravotný stav, funkciu jednotlivých orgánových systémov a hladinu vitamínov, minerálov a stopových prvkov vo Vašom organizme. MagnetSpace využíva najmodernejšie elektromagnetické technológie pre účel výberu slabého, nevyváženého magnetického poľa buniek k analýze celkového zdravotného stavu testovanej osoby. Elektromagnetické vlny vychádzajúce z ľudského tela presne indikujú jeho stav: zobrazujú rozdielny vzor keď je človek zdravý, chorý alebo má oslabené zdravie. Viac sa o tejto metóde dočítate v sekcii Magnetspace diagnostika.

 

Na diagnostiku sa môžete objednávať emailom na info@dedikadcery.sk alebo na tel.: 0948 009 788 v čase od 8.30-15.00 h. 

Cenník vyšetrení

 

V prípade nejasností môžete odpoveď nájť v sekcii Otázky a odpovede

Krátke správy

Z dôvodu plnej obsadenosti termínov v letných mesiacoch budeme na podrobné Iridologické vyšetrenie alebo Magnetspace objednávať až na október. Objednávať sa môžete po 20 septembri.

Rozšírili sme pre e-shop možnosť volby prepravy o kuriérsku spoločnosť GEIS, cena poštovného a balného 4,30 EUR.

Naše bylinné kvapky a prípravky zakúpite v obchodoch v Dubnici nad Váhom, Trenčíne, Bratislave a Trenčianskych Tepliciach, viac info v sekcii "Predajne"

Rýchly kontakt

Potrebujete s niečim poradiť, alebo máte nejakú pripomienku?

S radosťou Vám pomôžeme!

info@dedikadcery.sk